Najczęściej kupowane

Promocje

O NAS

Z dążenia do indywidualności w stylu powstają niebanalne dodatki, wykonane z miłością i pasją w rodzinnej atmosferze. Inspiracją są dla nas ludzie oraz ich pasje. Dążymy do tego, aby każdy nasz produkt był spersonalizowaną wizytówką mężczyzny.

Tradycje krawieckie obecne w Naszej rodzinie od lat sprawiły, że otwarcie firmy, odzwierciedlającej nasze pasje stało się formalnością. Tematy mody, krawiectwa, projektowania były integralną częścią naszego życia od zawsze. W niewielkiej pracowni krawieckiej własnoręcznie tworzymy każdy produkt z najwyższej jakości materiałów i dbałością o detale. Nasze artykuły szyjemy indywidualnie dla każdego zamawiającego. Z przyjemnością wykonujemy zamówienia spersonalizowane, wyszukując dla naszych klientów wymarzone materiały. Obecnie rozpoczynamy przygodę z projektowaniem wzorów na materiałach.

Nasze muchy, poszetki, krawaty, kominy charakteryzują się ciekawym i niepowtarzalnym wzornictwem, które pozwolą dyskretnie odzwierciedlić pasję i osobowość osoby noszącej nawet w formalnych stylizacjach. Posiadamy też szeroką gamę produktów klasycznych na ważne okazje oraz dla osób ceniących sobie ponadczasową klasykę.